© 2019 V.Rangnes for Bergersen Flis as

BILDER FRA VÅR NYE FLOTTE BUTIKK

T : 55 28 01 00

A : Sandbrekketoppen 36

5224 Nesttun

bergen@bergersenflis.no

 

Åpningstider Butikk & Showroom

man-fre : 9-17

(vareutlevering til 16)

tor : 9-19

(vareutlevering til 16)

lør : 9-14 

Åpningstider Proffsenter

man-fre : 7-16  

lør : 9-14 

VAREUTLEVERING MELLOM  7-16

VÅRE ANSATTE

Arne Ersan Kråkenes
Daglig leder
arne.kraakenes@bergersenflis.no
M : 40 02 84 96
Frank Næss
Butikkansvarlig
frank.ness@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Mai Britt Iversen
Selger Butikk
mai.iversen@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Sidsel Bergsvik
Selger Butikk / tilvalgsansvarlig
sidsel.bergsvik@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Else Johnsen
Selger butikk
bergen@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Erik Taule
Arkitekt- og prosjektansvarlig
erik.taule@bergersenflis.no
M : 93 04 92 31
Gunnar Fjeldberg
Proffselger
gunnar.fjeldberg@bergersenflis.no
M : 92 25 26 77
Ronny Segura
Proffselger
ronny.segura@bergersenflis.no
M : 90 25 11 19
Bjørn Thore Jørgensen
Selger / ordremottak
bjorn.jorgensen@bergersenflis.no
M : 41 57 29 12
Ole Andvik
Lageransvarlig
ole.andvik@bergersenflis.no
M : 90 50 61 67
Fouad Ahmad
Lagermedarbeider
Show More

Tidligere Gården Senter er nå en del av Bergersen Flis. Vi har flyttet inn i moderne og tidsriktige lokale på Nesttun. Hvor private kunder kan se en av Norges flotteste og mest moderne flisutstillinger med baderomsmøbler og vvs-produkter.

Vi tilbyr nå ett enda større utvalg av kvalitetsfliser, dusjer og baderomsmøbler enn tidligere. Her finner du også vårt sentral-lager og proffsenter, dedikert for håndverkeren, samt eget arkitektrom.

  • Store flotte utstillinger av kvalitets-fliser som viser ledende trender 

  • Stort utvalg av Villeroy & Boch fliser og ledende italienske flisfabrikker

  • Tapwell - eksklusive dusjsystemer

  • Dansani Baderomsmøbler & Dusjer

  • Bransjeledende kompetanse

  • Nytt proffsenter for håndverkere med Ardex og verktøy på lager

  • Tilgang til ett av Norges største utvalg av lagerførte fliser med over 5000 paller på lager i Oslo.

  • Kom innom oss og se vårt store utvalg. Bli inspirert og få gode råd fra fagfolk.