MIDTUN - BERGEN

BUTIKK/SHWOROOM

ARKITEKTSHOWROOM

PROFFSENTER

T : 55 28 01 00

A : Sandbrekketoppen 36

5224 Nesttun

E-post : bergen@bergersenflis.no

 

Våre åpningstider

Butikk & Showroom

man-fre : 9-17

tor : 9-19

lør : 9-14 

Åpningstid Proffsenter og lager

man-fre : 7-16  

lør : 9-14 

Vareutlevering mellom 7 og 16 på hverdager

Sommertider proffsenter og lager: 7-15

(Gjelder fra 6. juli til 3. august)

Våre ansatte

Arne Ersan Kråkenes
Daglig leder
arne.kraakenes@bergersenflis.no
M : 40 02 84 96
Frank Næss
Butikkansvarlig
frank.ness@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Mai Britt Iversen
Selger Butikk
mai.iversen@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Sidsel Bergsvik
Selger Butikk / tilvalgsansvarlig
sidsel.bergsvik@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Else Johnsen
Selger butikk
bergen@bergersenflis.no
T : 55 28 01 00
Erik Taule
Arkitekt- og prosjektansvarlig
erik.taule@bergersenflis.no
M : 93 04 92 31
Fredrik Nygaard
Proffsenteransvarlig/Proffselger
fredrik.nygaard@bergersenflis.no
M : 48 88 27 19
Gunnar Fjeldberg
Proffselger
gunnar.fjeldberg@bergersenflis.no
M : 92 25 26 77
Bjørn Thore Jørgensen
Selger / ordremottak
bjorn.jorgensen@bergersenflis.no
M : 41 57 29 12
Ole Andvik
Lageransvarlig
ole.andvik@bergersenflis.no
M : 90 50 61 67
Fouad Ahmad
Lagermedarbeider
Show More