© 2019 V.Rangnes for Bergersen Flis as

HOVEDKONTOR, BUTIKK OG PROFFSENTER PÅ RYEN

Butikken er under ombygging og vil ha en periode der utstillinger blir fornyet.

Dette vil gi litt mindre utvalg å se på i utstillingene, men våre kompetente selgere vil hjelpe deg

T : 23 30 49 00

Enebakkveien 123 v/Ryenkrysset

oslo@bergersenflis.no

VÅRE ÅPNINGSTIDER :

BUTIKK & SHOWROOM

(VI HAR KUN VAREUTLEVERING I PROFFSENTERETS ÅPNINGTID - SE UNDER)

MAN-TOR : 09.00-19.00  

        FRE : 09.00-17.00         

LØR : 10.00-15.00 

VAREUTLEVERING OG PROFFSENTER

MAN-FRE : 06.30-16.00 

LØR : 10.00-15.00 

      

SENTRAL-LAGER PÅ KOLBOTN

Sam Eydes Vei 3, 1412 Sofiemyr

MAN-FRE : 07.00-16.00

         

VÅRE ANSATTE

Thale Sæther Larsen
Daglig leder
thale.saether-larsen@bergersenflis.no
T : 23 30 49 05
Anders Nissen-Meyer
Ordremottak
anders.nissen-meyer@bergersenflis.no
T : 23 30 49 00
Bastian Lønn
Ass.butikksjef
bastian.lonn@bergersenflis.no
T : 45 23 79 17
Solveig Engelsvoll
Butikkselger/Interiørkonsulent
solveig.engelsvoll@bergersenflis.no
T : 23 30 49 00
Wenche Nilsen
Butikkselger/Interiørkonsulent
wenche.nilsen@bergersenflis.no
T : 23 30 49 00
Sigrid Vogt Søholt
Butikkselger/Interiørkonsulent
sigrid.soholt@bergersenflis.no
T : 23 30 49 16 M : 90 87 48 16
Julie Berget
Tilvalgsansvarlig/Interiørkonsulent
julie.berget@bergersenflis.no
T : 23 30 49 00
Magnus Malterud
Forhandleransvarlig / KAM
magnus.malterud@bergersenflis.no
T : 23 30 49 07 M : 97 56 66 04
Anita Gjerde
Arkitekt- og prosjektselger
anita.gjerde@bergersenflis.no
M : 41 50 23 53
Anders Poulsson
Arkitekt- og prosjektselger
anders.poulsson@bergersenflis.no
T : 23 30 49 06 M : 99 51 09 91
Kai Lund
Teknisk sjef og prosjektselger
kai.lund@bergersenflis.no
T : 91 84 16 19
Rolf Nylund
Proff & prosjektselger
rolf.nylund@bergersenflis.no
T : 23 30 49 14 M : 99 40 29 80
Markus Løvø
Proff & prosjektselger
markus.lovo@bergersenflis.no
M : 97 14 41 44
Tron Nystad
KAM Prosjekt & konsepter
tron.nystad@bergersenflis.no
M: 91 19 46 55
Lasse Wold
Butikksjef proffsenter
lasse.wold@bergersenflis.no
T : 23 30 49 10
Vidar Bertheussen
Selger Proffsenter
vidar.bertheussen@bergersenflis.no
T : 23 30 49 10
Pål Velta
Selger Proffsenter
pal.velta@bergersenflis.no
T : 23 30 49 10
Svein Hjerpseth
Innkjøp - Controller
svein.hjerpseth@bergersenflis.no
t : 23 24 34 64
Trond Hjerpseth
Lagersjef
trond.hjerpseth@bergersenflis.no
T : 41 93 67 07
Show More