RYEN - OSLO 

BUTIKK/SHOWROOM

ARKITEKTSHOWROOM

PROFFSENTER 

Oppdatering Covid-19 i Oslo:

Utviklingen i Covid-19 situasjonen i Oslo-regionen har medført nye strenge tiltak 

fra myndighetene for å stoppe spredningen av viruset.

Butikken og vår utstilling for arkitekter på Ryen er derfor stengt for fysisk besøk frem til 15.04.

Vi er i full operativ drift og vårt proffsenter og hovedlager er åpent for proffkunder.  

Vi kan nås på følgende måten:

Mail:

Generell: oslo@bergersenflis.no

Butikk: bastian@bergersenflis.no

Arkiteket: ann.kvammen@bergersenflis.no

Telefon:

Ring: 23 30 49 00 - Velg avdeling

Hvis vi er opptatt, vil vi se at du har ringt og tar kontakt

så fort vi kan.

Direkte kontakt med kontaktperson:

Se liste over ansatte lenger ned på siden

Teams/Facetime:

Vi legger opp til å hjelpe deg via digitale løsninger.

Ta kontakt, så finner vi en løsning.

Flisprøver:

Vi setter gjerne ut prøver til deg.

Ta kontakt ved behov.

Vi oppdaterer våre hjemmesider ved endringer.

Takk for at du handler hos oss!

T : 23 30 49 00

A : Enebakkveien 123 v/Ryenkrysset

E-post : oslo@bergersenflis.no

 

 

Våre åpningstider : 

Butikk & Showroom :

man - fre : 9-17

tor : 9-19 

lør : 10-14

Vi har kun vareutlevering i proffsenterets åpningstid

 

Arkitektshowroom :

Etter avtale - ta kontakt.  

Se mer kontaktinfo under "våre ansatte"

 

Proffsenter og vareutlevering :

man-fre : 6.30-15

lør : stengt

Sentrallager på Kolbotn :

A : Sam Eydes Vei 3, 1412 Sofiemyr

E-post : kolbotn@bergersenflis.no

man - fre : 7-16 

         

Våre ansatte

Thale Sæther-Larsen
Daglig leder
thale.saether-larsen@bergersenflis.no
T : 95 11 53 00
Anders Nissen-Meyer
Ordremottak
anders.nissen-meyer@bergersenflis.no
T : 90 28 39 73
Bastian Lønn
Ass.butikksjef
bastian.lonn@bergersenflis.no
T : 45 23 79 17
Hanna Stenseth
Interiørarkitekt / butikkselger
hanna.stenseth@bergersenflis.no
T : 90 28 44 87
Marius Dal
Senior selger / Interiørkonsulent
Marius.dal@bergersenflis.no
T : 95 07 95 01
Klara Svarling
Interiørarkitekt / Selger tilvalg
klara.svarling@bergersenflis.no
T : 90 28 66 75
Charlotte De Moraes
Interiørkonsulent / Selger tilvalg
charlotte@bergersenflis.no
T : 90 69 76 97
Julie Berget er i mammapermisjon
Magnus Malterud
Forhandleransvarlig / KAM
magnus.malterud@bergersenflis.no
T : 97 56 66 04
Ann-Margreth Kvammen
Customer Success Manager
Teamleder Arkitektavdelingen
ann.kvammen@bergersenflis.no
M : 41 14 50 55
Kaja Brandt Bugge
Arkitekt- og interiørkonsulent
kaja@bergersenflis.no
T : 91 38 98 24
Anders Poulsson
Arkitekt- og prosjektselger
anders.poulsson@bergersenflis.no
T : 99 51 09 91
Kai Lund
Teknisk sjef og prosjektselger
kai.lund@bergersenflis.no
T : 91 84 16 19
Rolf Nylund
Proff & prosjektselger
rolf.nylund@bergersenflis.no
T : 99 40 29 80
Tron Nystad
KAM Prosjekt & konsepter
tron.nystad@bergersenflis.no
M: 91 19 46 55
Lasse Wold
Butikksjef proffsenter
lasse.wold@bergersenflis.no
T : 90 09 53 14
Vidar Bertheussen
Selger Proffsenter
vidar.bertheussen@bergersenflis.no
T : 90 41 06 21
Svein Hjerpseth
Innkjøp - Controller
svein.hjerpseth@bergersenflis.no
t : 90 40 74 65
Trond Hjerpseth
Lagersjef
trond.hjerpseth@bergersenflis.no
T : 90 06 54 65
Show More